Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Constance Aiyana

Na druhém největší ostrově souostroví Zanzibar se nalézá jeden z jeho nejkrásnějších resortů. Luxusní resort Constance Aiyana je vystaven na březích Indického oceánu v minimalistickém luxusním stylu s nádechem zanzibarské tradice.

Obecný popis

Constance Aiyana *****

Luxusní resort Constance Aiyana se nachází na nejsevernějším cípu ostrova Pemba. Hotel svým hostům nabízí ubytování v 30 vilách různých kategorií, restauraci a bar s all inclusive konceptem, spa lázně s bohatou nabídkou procedur, půjčovnu vybavení pro pozemní a vodní aktivity jako jsou horská kola, kajaky, stand up paddle boardy a vybavení na šnorchlování, bazén, Wi-Fi, služby praní a žehlení a dva obchody s nabídkou výrobků od místních obyvatel.

Zábava

Pro hosty hotelu je k dispozici restaurace, bar, Shisha lounge, vinný sklep, spa lázně s širokou nabídkou procedur, bazén, půjčovna vybavení pro pozemní a vodní aktivity jako jsou horská kola, kajaky, stand up paddle boardy a vybavení na šnorchlování. Resort dále nabízí možnost výletů za poznání místních a přírodních krás ostrova.

Stravování

Ubytování v resortu je nabízeno s all inclusive.

Pláž

Resort se nachází přímo na nádherné pláži s bílým pískem. Při odlivu zde oceán ustoupí přibližně o 150 metrů.

Poloha

Hotel Constance Aiyana se nachází na nejsevernějším cípu ostrova Pemba, přibližně 90 minut jízdy z místního letiště, které se nachází přibližně hodinu letu z mezinárodní letiště v Dar es Salaam nebo 30 minut letu malým letadlem z ostrova Zanzibar.

Vybavení

Resort Constance Aiyana svým hostům nabízí ubytování ve 30 vilách různých kategorií, restauraci a bar s all inclusive konceptem, Shisha lounge, vinný sklep, spa lázně s bohatou nabídkou procedur, půjčovnu vybavení pro pozemní a vodní aktivity jako jsou horská kola, kajaky, stand up paddle boardy a vybavení na šnorchlování, bazén, Wi-Fi, služby praní a žehlení a dva obchody s nabídkou výrobků od místních obyvatel. V resortu lze platit platebními kartami.

Ubytování

Constance Aiyana má pro své hosty připraveno 30 nádherných vil různých kategorií. Základním typem ubytování jsou jednoložnicové vily typu prestige, následují o něco větší vily senior a dvě dvouložnicové vily Ambassador, Pro nejnáročnější klientelu jsou určeny vily Royal, která má k dispozici tři ložnice a největší prezidentská vila s plochou více jak 340 metrů čtverečních. Všechny vily jsou vybaveny postelí velikosti king, klimatizací, TV/SAT, telefonem, minibarem, trezorem, venkovní sprchou a prostornou koupelnou.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Constance Aiyana má pro své hosty připraveno 30 nádherných vil různých kategorií. Základním typem ubytování jsou jednoložnicové vily typu prestige, následují o něco větší vily senior a dvě dvouložnicové vily Ambassador, Pro nejnáročnější klientelu jsou určeny vily Royal, která má k dispozici tři ložnice a největší prezidentská vila s plochou více jak 340 metrů čtverečních.

Prestige Villa (85 m2)

Základní typ ubytování v resortu Constance Aiyana. Prostorné vily s vlastní terasou a výhledem na tyrkysové vody oceánu jsou vybaveny postelí velikosti king, klimatizací, TV/SAT, telefonem, minibarem, trezorem, venkovní sprchou a prostornou koupelnou.

Počasí tento měsíc
27 °C Slunečno
29 °C Teplota vody
89 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.