Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Diamonds Star of the East

Oáza klidu, soukromí a odpočinku na východním pobřeží Zanzibaru. Pouhých jedenáct luxusních vilek se soukromým bazénem a prostornou terasou s úchvatným výhledem na Indický oceán a každodenní západy slunce jen podtrhnou nezapomenutelný zážitek z pobytu v Diamonds Star of the East.

Obecný popis

Diamonds Star of the East *****

Intimní resort Diamonds Star of the East náchazející se na severozápadním výběžku v oblasti Kendwa má pro své hosty připraveno 11 luxusních vil dvou kategorií, chic restauraci Ocean Blue Restaurant, bar Tiara lounge, spa s bohatou nabídkou procedur, širokou nabídku vodních i pozemních sportů a výletů do okolí, boutique a Wi-Fi.

Zábava

Diamonds Star of the East nabízí svým hostům chic restauraci Ocean Blue Restaurant, bar Tiara lounge, spa s bohatou nabídkou procedur, širokou nabídku vodních i pozemních sportů a výletů do okolí, boutique a Wi-Fi.

Stravování

Ubytování je nabízeno s all inclusive.

Pláž

Resort má k dispozici nádhernou písčitou pláž bez významného vlivu přílivu a odlivu.

Poloha

Diamonds Star of the East se nachází na severozápadním výběžku Zanzibaru, v oblasti Kendwa, přibližně 65 km od mezinárodního letiště a 60 km od hlavního města Stone Town.

Vybavení

Nádherný resort Diamonds Star of the East má pro své hosty připraveno 11 luxusních vil dvou kategorií, chic restauraci Ocean Blue Restaurant, bar Tiara lounge, spa s bohatou nabídkou procedur, širokou nabídku vodních i pozemních sportů a výletů, boutique a Wi-Fi. V resortu lze platit kreditním kartami.

Ubytování

Resort Diamonds Star of the East má pro své hosty připraveno 9 nádherných jednoložnicových vil a 2 dvouložnicové vily. Všechny mají k dispozici prostornou terasu s privátním bazénem a vybrané i hydromasážní jacuzzi a jsou vybaveny postelí velikosti king, klimatizací, TV/SAT, přehrávačem DVD a Nintendo Wii konzolí (na vyžádání), pracovním stolem, Wi-Fi, trezorem, minibarem, setem pro přípravu kávy a čaje, prostornou šatnou a koupelnou s dvojitým umyvadlem a bidetem.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Resort má pro své hosty připraveno 9 nádherných jednoložnicových vil a 2 dvouložnicové, které charakterizují ducha celého resortu. Všechny vily vyzařují neopakovatelné africké kouzlo a poskytují svým hostům oázu klidu a luxusní pohodlí.

One Bedroom Villa (234 m2)

Překrásné jednoložnicové vily se soukromým bazénem. V resortu nalezneme 9 velmi prostorných jednoložnicových vil a všechny jsou vybaveny postelí velikosti king, klimatizací, TV/SAT, přehrávačem DVD a Nintendo Wii konzolí (na vyžádání), pracovním stolem, Wi-Fi, trezorem, minibarem, setem pro přípravu kávy a čaje, prostornou šatnou a koupelnou s dvojitým umyvadlem a bidetem.

Počasí tento měsíc
26 °C Dešťové přeháňky
30 °C Teplota vody
153 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Diamonds Star of the East*****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.