Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Tulia Zanzibar

Unikátní plážový resort Tulia Zanzibar je dokonalým spojením luxusního ubytování, vybrané gastronomie a relaxace na bělostných plážích omývaných vodami Indického oceánu či v tropických zahradách nádherného komplexu. Pocit absolutního soukromí zajistí pouhých 16 vkusně zařízených vil.

Obecný popis

Tulia Zanzibar *****

Nádherný a klidný resort Tulia Zanzibar se nachází na východním pobřeží Zanzibaru, na pláži Pongwe. Resort nabízí svým hostům ubytování v 16ti vilách různých kategorií, restauraci a bar Cobia, bazén se skluzavkou, Wi-Fi, spa lázně s bohatou nabídkou procedur, možnost zapůjčení kajaků a bicyklů a conciege servis.

Zábava

Pro hosty hotelu Tulia Zanzibar je připravena restaurace a bar Cobia, bazén se skluzavkou, Wi-Fi, spa lázně s bohatou nabídkou procedur, možnost zapůjčení kajaků, bicyklů i skútrů.

Stravování

Ubytování lze zajistit se snídaní, polopenzí či all inclusive.

Pláž

Tulia Zanzibar se nachází na krásné písčité pláži Pongwe. Při odlivu oceán ustupuje maximálně o 150 metrů.

Poloha

Resort Tulia Zanzibar se nachází na pláži Pongwe na východním pobřeží Zanzibaru přibližně 40 km od mezinárodního letiště a 35 km od hlavního města ostrova Stone Town.

Vybavení

Resort Tulia Zanzibar nabízí svým hostům ubytování v 16ti vilách různých kategorií, restauraci a bar Cobia, bazén se skluzavkou, Wi-Fi, spa lázně s bohatou nabídkou procedur, možnost zapůjčení kajaků a bicyklů, conciege servis a půjčovnu skútrů. V resortu lze platit kreditním kartami.

Ubytování

Pouhých 16 luxusních vil rozdělených do tří kategorií je připraveno zajistit dokonalý pocit soukromí. Jako základní typ ubytování jsou k dispozici 4 zahradní bungalovy typu Deluxe s výhledem do tropických zahrad resortu. Dále je k dispozici šest bungalovů Deluxe s částečným výhledem na Indický oceán, pět vil s výhledem na tyrkysové vody Indického oceánu a jedna vila "Royal" s privátní jacuzzi. V základním vybavení všech bungalovů a vil je klimatizace, terasa, TV/SAT, prostorná šatna, vysoušeč vlasů, kávovar Nespresso, Wi-Fi, telefon, trezor, minibar, set pro přípravu kávy a čaje a koupelna s bidetem.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Pouhých 16 luxusních vil rozdělených do čtyř kategorií je připraveno zajistit dokonalý pocit soukromí. Jako základní typ ubytování jsou k dispozici 4 zahradní bungalovy typu Deluxe s výhledem do tropických zahrad resortu. Dále je k dispozici šest bungalovů Deluxe s částečným výhledem na Indický oceán, pět vil s výhledem na tyrkysové vody Indického oceánu a jedna vila "Royal" s privátní jacuzzi.

Deluxe Garden Bungalow (252 m2)

Prostorné bungalovy s privátní terasou s lehátky v tropických zahradách resortu. V základním vybavení bungalovů je klimatizace, terasa, TV/SAT, prostorná šatna, vysoušeč vlasů, kávovar Nespresso, Wi-Fi, telefon, trezor, minibar, set pro přípravu kávy a čaje a koupelna s bidetem.

Počasí tento měsíc
25 °C Slunečno
27 °C Teplota vody
68 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.